Teslimat Politikası

Teslimat Politikası

Odaklı Pazar Teslimat işleyişi;

OdaklıPazar da bulunan tüm kitaplar e-kitap formatındadır, ödeme sonrası PDF formatında bilgisayara indirilip bilgisayardan okunur. Bu nedenle ev adresine herhangi bir kargo gönderimi gerçekleştirilmemektedir. Kredi kartı ve PayPal ödemelerinde teslimat maili otomatik olarak gönderilir. EFT/Havale veya PTT şubesi üzerinden ödemelerde gereken kontroller yapıldıktan sonra teslimat maili oluşturarak gönderilir.

Dosya indirme işleyişi;

Ödemenizi başarıyla tamamladıktan sonra e-posta hesabınıza Sipariş tamamlandı maili iletilir. Bu mailde dosya indirme bağlantısını bulabilirsiniz. Ayrıca “Hesabım” sayfasından dosyaları dilediğiniz zaman tekrar indirebilirsiniz.

Üyelik/Abonelik kayıt işleyişi;

Üyelik siparişinizi başarıyla tamamladıktan sonra e-posta adresinize bir “Siparişiniz Tamamlandı” maili alacaksınız. Mailde üyelik alanına giden bir bağlantıyı bulabilirsiniz.  Ayrıca “Hesabım” sayfasını ziyaret ederek üyelik alanına ulaşabilirsiniz.

Üyelik işlemlerinde genel işleyiş; Ödeme sonrası ürün sahibi mail yoluyla bilgilendirilir. Siz kaydınızı tamamladıktan sonra ürün sahibi gerekli kontrolleri yapıp üyeliğinizi aktif hale getirir. Bu işlem genelde aynı gün içinde geç saatlere kadar gerçekleşir.

NOT: Eğer kayıt sonrası en geç 1 gün içinde üyeliğiniz aktif hale gelmez ve yanıt alamayacak olursanız bizi destek hattımızdan bilgilendirin lütfen.

Yukarıda belirtilen teslimat durumu sırasında herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.