Satış Ortaklığı

Affiliate Marketing
OdaklıPazar Satış Ortaklığı Programı

Komisyon Oranları %50 – %75 arası… Kayıt Ücretsiz!
Geçen ayın en çok satan 5 ürün analizleri!

OdaklıPazar da 300 üzeri dijital ürün bulunmakta, ürün satışından tüm giderler düştükten sonra ortalama %50 – %75 arası komisyon kazanma şansı sizleri bekliyor. Kargo yok, takip yok, anında teslimat.

Mevcut trafiğinizden daha fazla kazanç elde etmeye hemen şimdi başlayın, kayıt ücretsiz. Aşağıda pazaryerimizde en çok satan ürünleri listeleyip satış başı ne kadar kazanç sağlayacağınızı gösterdik.

Satış ortaklığı programımıza Şirket ve Bireysel olarak katılabilirsiniz. Bireysel olarak ticari faaliyette bulunmanızı sağlıyoruz. Hak ettiğiniz kazanç üzerinden devlete ödenmesi gereken gelir vergisini kazancınızdan düşerek devlete sizin adınıza ödemesi gerçekleşir. Buna göre aşağıda Ortalama Satış Başı Kazanç miktarını Şirket ve Bireysel olarak ayırdık.

Yapmanız gereken çok basit, Affiliate (Satış Ortağı) kaydınızı yaptıktan sonra tanıtımını yapmak istediğiniz ürüne ait satış ortaklığı bağlantınızı veya ürüne ait tanıtım görselini alıp sitenizde yayınlamak olacak.

Sistem Nasıl Çalışır?

1. OdaklıPazar Affiliate kayıt sayfasından kaydınızı yaparsınız. KAYIT ÜCRETSİZ!!
2. Kayıt esnasında herhangi bir onay süreci yoktur, hesabınız doğrudan onaylanır.
3. Affiliate paneline giriş yaparak Kampanyalar altında Pazaryeri sayfasından tüm ürünleri görebilirsiniz.
4. Tanıtımını yapmayı düşündüğünüz ürüne ait satış ortaklığı bağlantınızı (AffLink) Banner ve Linkler sayfasından alırsınız. Düz satış ortaklığı bağlantıları ve görsel reklamlar bu sayfada mevcuttur. Ayrıca kanallar oluşturarak reklamlarınızı daha detaylı takip edebilirsiniz.
5. Satış Ortaklığı bağlantınızı yayınladıktan sonra Tıklamalar tablosundan tüm tıklama verilerinizi detaylıca inceleyebilirsiniz. Satış gerçekleştiğinde ise Komisyonlar tablosunda satışı görür ve satışın hangi kanaldan (Referans URL veya Kanaldan) geldiğini görebilirsiniz.
6. Sistem, son tıklatan satış ortağına komisyonu yazar. Tıklama sonrası çerez ömrü ise 365 gündür. Bugün tıklayan bir müşteriniz 1 yıl içinde satın alması durumunda sistem komisyonu size yazar.
7. Telefonda sipariş alma yoktur, telefonla bize ulaşan müşteriye detaylı bilgi verilip siteden ödemesini yapması istenilir. Ürünlerimiz dijital olduğu için farklı bir yolla ödeme almamız mümkün değildir ve hiçbir şekilde satış kaybına uğramazsınız.
8. Satış takibi konusunda önemli bilgi! Satış takibi geleneksel takip metodu ile yapılmaz. Genelde Affiliate sistemleri satış takibi için Ödeme Tamamlandı sayfasına bir kod yerleştirerek satış takibi yapmaktadır. Düşük bir oran olsa da bazı durumlarda eklenen kod kullanıcının güvenlik ayarlarından veya tam o noktada oluşan teknik bir sorun nedeniyle satış takibi kodu çalışmayabiliyor. Bu durumda şirket satışı görüyor fakat hangi satış ortağından geldiğini sistem tespit etmemiş oluyor. Bu durumda şirket yetkilisi satış ile ilgili oluşan tıklama verilerini manuel inceleyerek satış ortağını tespit edip hak edilen komisyonu manuel olarak sisteme girmesi gerekiyor. Biz satış takibini özel API yazılımı ile yapmaktayız. Özel API yazılımını devreye aldığımız günden bu yana hiçbir satışın takip edilmediğini görmedik. Yönlendirdiğiniz trafikten %100 verim almanızı sağlamaktayız.
9. Ürün teslimatı ödeme sonrası sistem tarafından otomatik olarak gerçekleşir. Kargo bekleme, kargo takibi durumlar söz konusu değildir teslimat anında gerçekleşir.

Satış Yöntemleri

1. Instagram Reklamları
2. Facebook Reklamları
3. Twitter Reklamları
4. Pinterest Reklamları
5. Google Ads Reklamları
6. Google SEO Çalışması İle Hedef Kelimede Yükselme
7. Web Sitenize Ürün Satış Banneri Ekleme
8. +18 Web Sitenize Ürün Satış Banneri Ekleme
9. Haber Sitelerine Tanıtım yazıları ve Banner Ekleme
10. Toplu Mail Gönderimi (sadece onaylı listelere izin verilir)
11. Finans sitelerine Tanıtım yazıları ve banner ekleme
12. Blogger ve WordPress üzerinden ücretsiz bloglara tanıtım ve bilgi içerikli yazılar oluşturma.

Sık Sorulan Sorular

Kayıt ücreti alıyor musunuz?

Affiliate kaydı tamamen ücretsizdir. Kayıt esnasında sizden banka hesap bilgileriniz istenmektedir. Kazancınız kayıt esnasında vereceğiniz banka hesap bilgilerine aktarılacaktır.

En Çok Satan 5 Listesi

1. Erken Boşalmak Tercihtir

Geçen ayın birincisi Erken Boşalmak Tercihtir ürünü oldu. Satış kanalında 3 adet UpSell (Bağlantılı Ürün) ve 2 adet kombinasyonlu ürün satışı bulunduruyor. Aynı müşteri birden fazla ürün satın alabiliyor, siz tüm satışlardan kazanç sağlarsınız. %50 komisyon oranı ile kazanç elde etme şansını kaçırmayın. Sağlık kategorisinde hali hazırda trafik sağlayan site sahipleri mutlaka denemeli. Görsel reklamlarda tam verim almak için reklam yayınını minimum 2 hafta denemenizi tavsiye ederiz. Sitenizde tanıtım makalesi yayınlayarak dönüşüm oranını arttırabilirsiniz. Erken boşalma sorunu ile ilgili halihazırda yayınladığınız makalelerde güncelleme yaparak kitaba yönlendirici bir paragraf ekleyerek daha fazla satış elde edebilirsiniz.

Komisyon oranı: %50
Satış Sayfası: https://erkenbosalmaktercihtir.com/
Tanıtım araçları: https://erkenbosalmaktercihtir.com/aff/

50%

Komisyon Oranı

12.56%

Dönüşüm Oranı

0.02%

İade Oranı

VAR

Bağlantılı Ürün (UpSell)

59.20TL

Ortalama S/B Kazanç Şirket

43.69TL

Ortalama S/B Kazanç Bireysel


2. Yataktaki Kraliçe

Yataktaki Kraliçe Kitabı

Yataktaki Kraliçe Kitap seti en çok satan ikinci ürün oldu. Bünyesinde 5 adet UpSell (Bağlantılı Ürün) ve 4 adet kombinasyonlu ürün satışı bulunduruyor. Performansa dayalı komisyon modeli ile 50 satışa kadar %50, 51. satıştan sonrası için %75 komisyon elde etme şansı bu üründe de mevcut. Kadınlara özel konulu site sahipleri kolay satış yapabilecekleri bir üründür. Görsel reklamlarda reklamın minimum 2 hafta yayında kalmasını tavsiye ederiz. Eşler arasında ilişki konusunu işleyen bloglar, Kişisel gelişim ve moda kategorisinde oluşturulan siteler, İnstagram, Pinterest ve Facebook ağları üzerinden sayfalar oluşturup takipçi listesi oluşturarak kolay satışlar elde etmeniz mümkün. Sitenizde tanıtım makalesi yayınlayarak dönüşüm oranını arttırabilirsiniz.

Komisyon oranı: İlk 50 satış %50, 51 ve sonrası için %75
Satış Sayfası: https://yataktakikralice.com/
Tanıtım araçları: https://ekitapdunyasi.com/aff/#YK 

50%

Başlangıç Komisyon Oranı

13.56%

Dönüşüm Oranı

0%

İade Oranı

VAR

Bağlantılı Ürün (UpSell)

84.76TL

Ortalama S/B Kazanç Şirket

62.27TL

Ortalama S/B Kazanç Bireysel


3. Bony’nin Yolu

Bony’nin Yolu kitabı geçen ay sürpriz yaparak en çok satan ikinci ürün oldu. Kitap 6’lı setten oluşuyor. Performansa dayalı komisyon modeli ile 30 satışa kadar %50, 31. satıştan sonrası için %75 komisyon elde etme şansı bu üründe de mevcut. Köpek eğitimi veya köpeklerle ilgili bilgi içerikli site sahipleri kolay satış yapabilecekleri bir ürün. Bony’nin Yolu satışların en sık sosyal medya ağlarından geldiğini görüyoruz. İnstagram, Pinterest ve Facebook ağları üzerinden köpek eğitimi konusunu ele alan sayfalar oluşturup takipçi listesi oluşturarak kolay satışlar elde etmeniz mümkün. Sitenizde tanıtım makalesi yayınlayarak dönüşüm oranını arttırabilirsiniz.

Komisyon oranı: İlk 30 satış %50, 31 ve sonrası için %75
Satış Sayfası: https://bonyninyolu.com/
Tanıtım araçları: https://bonyninyolu.com/aff/ 

50%

Başlangıç Komisyon Oranı

14.56%

Dönüşüm Oranı

0.02%

İade Oranı

YOK

Bağlantılı Ürün (UpSell)

17.55TL

Ortalama S/B Kazanç Şirket

12.96TL

Ortalama S/B Kazanç Bireysel


4. DropGelir

DropGelir Eğitim Seti en çok satan dördüncü ürün oldu. Kitap 5’li setten oluşuyor. Performansa dayalı komisyon modeli ile 30 satışa kadar %50, 31. satıştan sonrası için %75 komisyon elde etme şansı bu üründe de mevcut. Finans & Para konulu site sahipleri kolay satış yapabilecekleri bir ürün. Görsel reklamlarda reklamın minimum 2 hafta yayında kalmasını tavsiye ederiz. DropGelir eğitim setinin çok satması fiyat performansı ve sitede uzmanından alabileceği sonsuz WhatsApp desteği olması öne çıkıyor. DropGelir tüm satış kanallarından satış getirdiğini görüyoruz. Para kazanma konusunu işleyen bloglar, Finans kategorisinde oluşturulan haber siteleri, İnstagram, Pinterest ve Facebook ağları üzerinden E-Ticaret kazançları konusunu ele alan sayfalar oluşturup takipçi listesi oluşturarak kolay satışlar elde etmeniz mümkün. Sitenizde tanıtım makalesi yayınlayarak dönüşüm oranını arttırabilirsiniz.

Komisyon oranı: İlk 30 satış %50, 31 ve sonrası için %75
Satış Sayfası: https://dropgelir.com/
Tanıtım araçları: https://dropgelir.com/aff/

50%

Başlangıç Komisyon Oranı

15.56%

Dönüşüm Oranı

0%

İade Oranı

YOK

Bağlantılı Ürün (UpSell)

167.50TL

Ortalama S/B Kazanç Şirket

145.38TL

Ortalama S/B Kazanç Bireysel


5. ButikGelir

ButikGelir Eğitim Seti en çok satan beşinci ürün oldu. Böylelikle aynı ürün sahibine ait iki ürünle en çok satan 5 ürün listesinde yerini almayı başardı. Kitap 5’li setten oluşuyor. Performansa dayalı komisyon modeli ile 30 satışa kadar %50, 31. satıştan sonrası için %75 komisyon elde etme şansı bu üründe de mevcut. Finans & Para konulu site sahipleri kolay satış yapabilecekleri bir ürün. Görsel reklamlarda reklamın minimum 2 hafta yayında kalmasını tavsiye ederiz. ButikGelir eğitim setinin çok satması fiyat performansı ve sitede uzmanından alabileceği sonsuz WhatsApp desteği olması öne çıkıyor. ButikGelir özellikle instagram üzerinden butik açarak para kazanmak isteyen kitleye hitap ediyor. Para kazanma konusunu işleyen bloglar, Finans kategorisinde oluşturulan haber siteleri, İnstagram, Pinterest ve Facebook ağları üzerinden Instagram kazançları konusunu ele alan sayfalar oluşturup takipçi listesi oluşturarak kolay satışlar elde etmeniz mümkün. Sitenizde tanıtım makalesi yayınlayarak dönüşüm oranını arttırabilirsiniz.

Komisyon oranı: İlk 30 satış %50, 31 ve sonrası için %75
Satış Sayfası: https://butikgelir.com/
Tanıtım araçları: https://butikgelir.com/butikgelir-satis-ortakligi-programi/

50%

Başlangıç Komisyon Oranı

14.56%

Dönüşüm Oranı

0%

İade Oranı

YOK

Bağlantılı Ürün (UpSell)

91.01TL

Ortalama S/B Kazanç Şirket

70.42TL

Ortalama S/B Kazanç Bireysel

Kazanç elde etmeye şimdi başla!

Satış Ortağı olarak kaydını yap tanıtıma başla…

Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?