Bir Fikriniz mi var?

Bir Fikriniz mi var?
Fikrinizi insanlara ulaştırmak için bir yol arayışı içinde olabilirsiniz. Çok uzağa gitmeyin, OdaklıPazar olarak sizi bu hedefinize ulaştırabiliriz. Nasıl mı?

Becerilerinizi, yeteneğinizi, mesleki birikiminizi iyi bir fikirle dijital ürüne çevirebilirsiniz.

Neden Dijital Ürün ve Neden Siz?

Kitap kokusu sevenlere pek de hoş gelmeyen E-kitap uygulaması yadsınamaz bir boyuta ulaştı. İnternet artık her eve girmiş durumda. İnsanlar merak ettikleri konular hakkında arkadaşlarına ya da çevresindekilere danışmadan önce arama motorlarını ziyaret ediyorlar. Peki; her açılan sayfada istedikleri detaylı bilgileri bulabiyorlar mı? Hayır. Konusunda uzman, yeterli donanıma ve bilgiye sahip olan insanların yazdıklarından memnun kalıyorlar.

Ancak bu memnuniyeti sağlayabilecek yapıya sahip web site sayısı oldukça az. Aranılan konuya tam odaklı site bulmak her zaman mümkün olmuyor. Akıldaki sorunun cevabıyla birlikte konuya ilişkin daha detaylı ve yardımcı bilgilerin bulunduğu özel e-kitaplar ya da üyelik alanına sahip web siteleri ziyaretçileri daha çok tatmin ediyor.

Neden Siz?

İşte tam da burada devreye siz giriyorsunuz. Herhangi bir konuda bilgi sahibisiniz. İnsanlarla paylaşacak, onlara yol gösterebilecek donanıma sahipsiniz. Ancak nereden başlayacağınızı e-kitap ya da web sitesi fikrinizi nasıl hayata geçireceğinizi bilemiyorsunuz. Odaklı Pazar bu noktada sizinle işbirliği yapmak için kuruldu.

Sizin gibi düşünüp “Ben nasıl yapabilirim ki? Kitap yazmak, video çekip ders hazırlamak çok zor” diye düşünen onlarca insan çok kısa sürede kendi dijital ürünlerini oluşturdular ve bu büyük dijital pastadan paylarını alıyorlar.

Bu benim aklıma gelmişti, keşke ben yapsaydım dememek için aşağıdaki yol haritasını takip edin.

  1. Fikrinizi oluşturun
  2. Ürününüzün ismini belirleyin
  3. İçeriği oluşturun (PDF – Video)
  4. Alan adı satın alarak satış sayfanızı oluşturun
  5. Ürününüzü OdaklıPazar’a ekleyin

Hepsi bu kadar, siz ziyaretçi çekmek ya da ürün satmak için uğraşmayacaksınız. Siz yeni ürünler oluştururken ya da mevcut ürünleri geliştirirken OdaklıPazar sayesinde satışlarınız günden güne artacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir